V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » wt lipca 31, 2012 9:39

Robert Kustra jako jeden z pierwszych śmiał się razem ze mną z tego, że jedynym plusem tego że się wypieprzył było to, że ja mogłem spełnić swoje marzenie rolkowe czyli przekroczyć metę przed Nim


A ogólnie to nie jestem zadowolony z tych zawodów. Przez ponad połowę jechałem ze skurczem i kolką. Brzuch już podczas rozgrzewki robił problemy.Udało mi się trochę namieszać w grupie do której w końcu trafiłem: trochę zrywałem, starałem się prowadzić gdy nikt nie robił zmian ale sporo też sam jechałem po czym peleton kasował mój zryw. W końcu trafiliśmy na RK, który do nas dołączył. Czekałem i wracałem do szeregu jeszcze kilka razy, aż w końcu Robert powiedział coś w stylu "dobra, jedziemy" no i odskoczyliśmy :D Nie dość, że trudno było mi za nim utrzymać tempo zanim się uspokoiłem to jeszcze on co chwilę stękał z bólu. Niesamowity POWER w nogach!!!
Pozdrawiam
Łukasz

Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: Mirek_83 » pn października 15, 2012 12:48

Komentarz Oli do sprawy z zawodów w Osiecznicy. Trochę po czasie, ale dopiero przegląda sobie wątki na forum i na ten m.in o sobie się natknęła:
Dziwię się, że o sprawie mojej jazdy wypowiadają się osoby, które ze mną w tej grupie nie jechały. Formy ich wypowiedzi i sformułowań wobec mnie komentować nie chcę, bo brak mi słów na to co przeczytałam. Jazda z Mateuszem nie jest łatwa. Podejrzliwie reagował na zwiększanie przez nas tempa jazdy po jego zmianach, które nas zwalniały. A nam zależało na utrzymaniu przewagi nad goniącą nas grupą. Wynika to chyba z braku doświadczenia i objeżdżenia. Tak to sobie tłumaczę, ale nie potrafię sobie wytłumaczyć niesportowych gestów na mecie i krzyków w stylu "cieniasy!"... To w moim odczuciu brak szacunku do innych i bardzo niesportowe zachowanie. O sprawie sędziego głównego zawodów nie poinformowałam ani ja, ani Niemiec, czy to też można nazwać zmową? "Miło" pomimo tych wszystkich gratulacji i uśmiechów wrócić do takiego wątku i takie wypowiedzi przeczytać...
Pozdrawiam, Ola Goss
PS a tak na marginesie, w Polsce nikt nie jest profesjonalista jesli chodzi o wrotkarstwo szybkie, bo takie mamy realia a nie inne.

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: V Skate-Maraton Borów Dolnosląskich Osiecznica

Post autor: pz34 » pn października 15, 2012 8:14

Jako sprawca tego całego zamieszania wyrażam żal z powodu nie przemyślanych komentarzy na temat Oli Goss i w związku z tym przepraszam Ją oraz wszystkie osoby, które to uraziło.
Pozdrawiam
Łukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”