OSIECZNICA 2009

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: grgur » pn czerwca 29, 2009 3:59

piotro pisze:Ale mam piękne zdjęcie :)
grgur, masz znajomości u tej fotoreporterki (Halina Biernat)?
Da się ściągnąć od niej tą fotografię z artykułu w jakiejś ludzkie rozdzielczości?
Nie ma jej niestety w galerii :(
Niestety nie znam pani Biernat :( Może wyślij maila do portalu bolec.info z zapytaniem :?:

Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety

Polecam też ostatnie zdjęcie z tej galerii : sam Grande Pietro we własnej osobie :!:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Krzysztof » pn czerwca 29, 2009 4:08

Impreza świetna, pogoda do końca trzymała wszystkich w niepewności co do deszczu, ale było OK.
Do mojego wyniku komputer nic nie dodał, ani nie odjął. Cieszy oko taka ilość zawodniczek i zawodników, oraz wspaniałych kibiców na całej trasie (na razie w domach przy trasie, a za kilka lat będą zajmować miejsca jak na Tour de France :wink: )
Ważne jest przychylne nastawienie władz do samej imprezy.
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację, a szczególnie dla miejscowych fanów skatingu :mistrz:
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: krzysztof_plich » pn czerwca 29, 2009 5:42

Maga fajna impreza bardzo dobry poziom i świetna zabawa na trasie, super pogoda choć mogło być mokro :wink: troszkę słabo oznaczona trasa (km) sporo gości z zagranicy mam nadzieje że w następnym roku będzie minimum 300zawodników :D pozdrawiam

filmów z trasy http://www.youtube.com/watch?v=Mp6cTFyDzWQ
przed http://www.youtube.com/watch?v=0RlTHsXS1_E
http://www.youtube.com/watch?v=OPuJtubIpDs
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Luzak19:57 » pn czerwca 29, 2009 8:55

Witam wszystkich "zakręconych" rolkarstwem.
Jestem pierwszy raz na forum. Nazywam się Włodek Matusiewicz.
Do rzeczy.
Ja także nie znam autora zdjęcia (pani Haliny Biernat) ,ale super pamiątka.
http://www.bolec.info/galeria/c166/ii-s ... -7350.html
Nie wiem czy autorka była zachwycona moją techniką jazdy :alien: , finiszem :lol: , sprzętem na którym jeżdżę :oops: ,
rozpiętym rzepem :lol: czy po prostu bezczelnie wlazłem w kadr zawodniczce z Niemiec.
Gratuluję i dziękuję za super imprezę. Wszystkim. Także chłopakowi , który po przeoczeniu przeze mnie wodopoju podbiegł
ok. 50m z kubeczkiem wody, paniom obsługującym sanitariaty, kobitkom, które odznaczyły mnie medalem przed oficjalnym
zakończeniem imprezy, policji, która mnie nie "shaltowała" na trasie Bolesławiec-Osiecznica i z powrotem gdy pomykałem
nią na rolkach, dziewczynom nie ograniczającym jedzenia pysznego placka, facetom od "grochówki", itp. itd...
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich, którzy dojechali lub nie dojechali.
P.S.
Ponieważ już wiem "JAK SIĘ BAWI OSIECZNICA !!!!!! :D :wink:" , więc proponuję dla mieszkańców pola namiotowego dodatkowych 10 min. bonifikaty do uzyskanego czasu.

Pozdrawiam
Luzkak 19:57
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Marek » pn czerwca 29, 2009 10:07

grgur pisze:
piotro pisze:Ale mam piękne zdjęcie :)
grgur, masz znajomości u tej fotoreporterki (Halina Biernat)?
Da się ściągnąć od niej tą fotografię z artykułu w jakiejś ludzkie rozdzielczości?
Nie ma jej niestety w galerii :(
Niestety nie znam pani Biernat :( Może wyślij maila do portalu bolec.info z zapytaniem :?:

Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety

Polecam też ostatnie zdjęcie z tej galerii : sam Grande Pietro we własnej osobie :!:
Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Ariel » wt czerwca 30, 2009 12:41

I ja się dołączam do podziękowań dla ogranizatorów za fajną imprezę!
Ponad 200 startujących to bardzo dużo! Oby tak dalej!
Miłość wzrasta poprzez miłość

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: bj43 » wt czerwca 30, 2009 1:21

Po raz kolejny bardzo dobrze przygotowana impreza. Podziękowania dla organizatorów, a szczególnie dla Grzegorza. Dopracowania wymaga jedynie elektroniczny system pomiaru czasu.
Pogoda pozwoliła nam przejechać trasę na sucho, chociaż po sobotnim deszczu mało kto się tego spodziewał.
Witold Mazur pokazał swoją klasę ustanawiając w pięknym stylu nowy rekord trasy, a hawk Piotra Drzastwy był moim zdaniem lepszy od tego, który zaprezentował na finiszu BM 2008 Joey Mantia.
Gratulacje dla wszystkich, którzy osiągnęli zamierzony cel.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Agent_L » wt czerwca 30, 2009 8:10

Dzięki wszystkim a szczególnie dziękuję organizatorom - nie widziałem jeszcze lepszego zabezpieczenia : ) Wszystko było super (może poza wodą i pomiarem czasu ogonów, ale to pierdoły). Rewelacyjna publiczność, Grgur, pozdrów ode mnie strażaka z przyśpieszaczem własnej konstrukcji - złamałbym 2h, ale jego działanie chyba osłabło na końcu ; ) i chłopaka z pętli w Ołoboku który zwrócił mi uwagę że jestem jedynym bez kasku, urwę mu od internetu za to! : )

Nikt nie ostrzegał że wszysycy miętcy zostaną w domu - walka o to by nie być ostatnim była mordercza! Zamierzałem jechać dużo wolniej, ale się dało : )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: bj43 » wt czerwca 30, 2009 8:53

Agent_L pisze:.. pozdrów ode mnie ... chłopaka z pętli w Ołoboku który zwrócił mi uwagę że jestem jedynym bez kasku, urwę mu od internetu za to! )
Napisz lepiej, że specjalnie nie ubrałeś kasku, aby w pełni móc lansować najmodniejszą fryzurę.
Pozdrawiam.

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: krzysztof_plich » wt czerwca 30, 2009 8:59

Marek pisze:
grgur pisze:
piotro pisze:Ale mam piękne zdjęcie :)
grgur, masz znajomości u tej fotoreporterki (Halina Biernat)?
Da się ściągnąć od niej tą fotografię z artykułu w jakiejś ludzkie rozdzielczości?
Nie ma jej niestety w galerii :(
Niestety nie znam pani Biernat :( Może wyślij maila do portalu bolec.info z zapytaniem :?:

Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety

Polecam też ostatnie zdjęcie z tej galerii : sam Grande Pietro we własnej osobie :!:
Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety
Piotrek na trasie pomimo częstych taktycznych przyspieszeń Team'u Ambra utrzymał się do 38km byłem zaskoczony tym że za każdym razem gdy patrze pod nogi widzę jego rolki, przed nawrotem odpadłem z grupy i widziałem że Piotrek nadal jest w czołówce co mnie bardzo podnosiło na duchu :P dzięki zawodnikowi z Niemiec (zieloni :alien: ) udało mi się dogonić grupę i po nawrocie miałem okazje znowu smakować przyspieszeń Witka Mazura jest to mega wytrzymały zawodnik i nie dziwi ten fakt bo Witek jeździ w Berlinie z czołowymi zawodnikami świata, ciesze się że mamy w Polsce zawodników z takim Poziomem którzy na trasie dostarczają nam sporej porcji emocji i uświadamiają nas że jeszcze sporo pracy przed nami aby zacząć jeździć na przyzwoitym poziomie. Jak dla mnie Piotrek to zawodnik z możliwościami który musi zostać pokierowany w odpowiednią stronę, chociaż ma czasami niewyparzony język i gada głupoty :roll: to zawsze biorę poprawkę na jego młody wiek i wirze że z czasem stanie się pełnowartościowym zawodnikiem speedskating Pochwała należy się również Pawłowi Ciężkiemu który jest niezmordowanym zawodnikiem i na trasie wspieraliśmy się na zmianę niestety nie dawałem rady, Paweł był lepiej przygotowany i pomimo częstych taktycznych zagrywek utrzymywał się cały czas za liderami. Było mi wstyd że nie mogę go wesprzeć na ostatnich kilometrach biegu i w ten sposób podziękować za prace na trasie, nie jestem typem sprintera mam tego świadomość i zazwyczaj nie nastawiam się na zwycięski finisz zostawiam to zawodnikom z predyspozycjami "Team Job" Osiecznica :!: :!: :!: czuje ją do dzisiaj :wink: pozdrawiam wszystkich uczestników elo


Obrazek
Ostatnio zmieniony czw lipca 02, 2009 12:01 przez krzysztof_plich, łącznie zmieniany 2 razy.
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Andrzej » wt czerwca 30, 2009 9:15

krzysztof_plich pisze: ... szkoda że ludzie potrafią tylko krytykować działaczy ale sami nie wyjdą z żadną inicjatywą, ale jak widać w naszych czasach jest to standardowy proceder.
Tak właśnie zrobiłeś. Cieszę się że na własnym przykładzie potrafiłeś opisać działania dużej grupy ludzi.
Szacun
krzysztof_plich pisze: Piotrek D. to 16letni zawodnik który dopiero od zeszłego sezonu jeździ na szybkich rolkach, w poznaniu reprezentuje stowarzyszenie SSWMALTA ale jak widać wsparcie ze strony miłośników jazdy na rolkach ma zawsze tylko w formie wypowiedzi (i to jakich
Pozwolisz że zacytuję dyrektora poznańskiego POSiR: "Pańska opinia jest nierzetelna i krzywdząca"
Piotrek to zawodnik z oooooooooooogroooooooomnym potencjałem. Jeśli sam się trochę poukłada to może jednym z czołowych zawodników wrotkarstwa szybkiego w Polsce. Ale jeszcze dużo pracy przed nim. Ważne żeby chciał.
Myśle że to nie miejsce i czas na prowadzenie polemiki w zakresie talentu i umiejetności Piotrka
Bądź co bądź to temat Osiecznica

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Clapper » wt czerwca 30, 2009 9:34

Marek pisze:
grgur pisze:
piotro pisze:Ale mam piękne zdjęcie :)

Super zdjęcie ma też Piotrek Drzastwa gdy przejeżdża linię mety
tak!!!...jak Mantia w Berlinie! robi wrażenie.
Gratuluje wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Postaram się do Was dołączyć w przyszłym roku.
Zbychu

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: bj43 » wt czerwca 30, 2009 9:35

O pozyskanie do swojego grona tak uzdolnionych zawodników jak Piotr Drzastwa, kluby powinny się bić. To wielki talent. W Osiecznicy pokazał swój wilczy pazur i wolę walki, jak wynika z opisu Krzysztofa.
Niezależnie od poczynań klubów w zakresie rekrutacji nowych zawodników, powinien powstać program wyławiania i wspierania młodych talentów. W opracowaniu takiego programu i pozyskiwania środków finansowych na ten cel widzę dużą rolę PZSW.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
S1esh
Posty: 43
Rejestracja: pn czerwca 12, 2006 9:38
Moje rolki: RB Problade 2007, Seba FR1
Jeżdżę od: 02 maja 2004
Lokalizacja: Krakow

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: S1esh » wt czerwca 30, 2009 9:46

Na krakowskiej stronce zamieściliśmy 55 stron galerii zdjeć, sporo naszych własnych robionych aparatami oraz komórkami (jakość czasami pozostawia trochę do życzenia), są tam też niektóre świetne zdjęcia zdan007 oraz kmieto7. Myślę, że paru z Was znajdzie tam swoją facjatę 8)

Devilinside.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: zico » wt czerwca 30, 2009 9:51

bj43 pisze:O pozyskanie do swojego grona tak uzdolnionych zawodników jak Piotr Drzastwa, kluby powinny się bić. To wielki talent. W Osiecznicy pokazał swój wilczy pazur i wolę walki, jak wynika z opisu Krzysztofa.
Niezależnie od poczynań klubów w zakresie pozyskiwania nowych zawodników, powinien powstać program wyławiania i wspierania młodych talentów. W opracowaniu takiego programu i pozyskiwania środków finansowych na ten cel widzę dużą rolę PZSW.
Talenty talentami, ale jeszcze musi być to coś. To coś to się nazywa zapał do treningu, a nie zajmowanie się "pierdołami".

I wracamy do tematu Osiecznica, drugiej czy nawet trzeciej imprezy w Polsce przeznaczonej tylko dla wrotkarzy szybkich:

Impreza udana - bez dwóch zdań. Poziom rośnie, co widać po przyjeździe obsady. Jednak odbył się incydent oraz wynikła pewna sprawa, na co należy zwrócić uwagę w kolejnej edycji.
Wyścig na 16km, dogoniliśmy 3 samochody - KONIEC WYŚCIGU maratonu, policyjny i straży. Jak jechały te pojazdy? Dwoma pasami ruchu dosyć blisko siebie.
Dosłownie przeciskaliśmy się pomiędzy nimi! To nie powinno mieć miejsca. Albo jadą jednym pasem, albo patrzą w lusterka i ustępują nam miejsca.
Nie jestem teraz pewien, ale właśnie w tym momencie miał ktoś tam upadek. Do potwierdzenia.

Następnie jeśli chodzi o wyścigi klasyfikacji Powerslide. Nie może tak być, że kobiety i mężczyźni startują razem, jeśli są prowadzone dwie oddzielne klasyfikacje punktowe, a dokładnie 3 pierwsze miejsca. Mam nadzieję, że rozumiecie DLACZEGO tak NIE POWINNO BYĆ.

Kilka drobnych minusików:
- spiker stara się, wielki plus, ale warto zawsze kogoś wybrać, który zna ten sport i zawodników.
- asfalt nie zawsze rewelacja, ale nikt nie mówił, że będzie lekko
- wyniki

Suma sumarum wyścig rewelacyjny i nie wiem jak to robicie z tą pogodą, ale dajcie jakiś namiar żeby tak było na każdym wyścigu :)
Powyższe uwagi są po to, aby mieć na je na uwadze podczas kolejnej edycji. Do zobaczenia za rok!

:)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”